Červenec 2009

...život je jednoduchý, to jen lidé si ho dělají složitým

31. července 2009 v 21:05 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Takže se znovu ozývám. A asi naposledy, pak budu celý jeden měsíc "mrtvá". Zakopávám tu totiž o kufr, hromadu oblečení a věcí. Jednoduše - jedu na týden na Oboz, pak na tři týdny na můj tradiční, milovaný tábor <to s tim milovaným berte jako ironii>. Upřímně, těšim se tam jen na ty lidi, to je všechno. Jako každý rok. Taky už tam jedu naposledy. Alespoň jako dítě. Příští rok budu čestná praktikanta =D. To bude..

Ale nějak se mi tam vůbec nechce. Nikam. Nejradši bych tu byla s lidičkama, nebo bych jela k Honzovi na chatu. Já si tak nějak pomalu začínám uvědomovat, že si vytvářim jakousi závislost na lidi z Jižňáku, a na Jižňák vůbec. Je to zvláštní, ale je to tak...mmm...no co, za měsíc už budu mít pokoj od veškerého cestování, já to nějak přežiju =).
Jinak dneska jsem celej den procourala. Dopoledne mě milostivá sestřička probudila. Ano, už v půl 11_! S tim, že za hodinu vyrážíme k babičce na oběd. Za tohle bych vraždila, pak se nemá divit, že jsem protivná. No co, rozespale, ale ochotně jsem se plížila po bytě a připravovala. Nacož sestřička vyhlásila, že když nám kvůli NÍ ujel autobus, že jsem to schválně prodlužovala já. Že prý provokuju. A tak nastalo zase jedno z našich sesterských hádek, kdy jsme se šťouchaly, štípaly a tiše si nadávaly =D. Ale my to nikdy nemyslíme vážně =D.
Takže první zastávka. Sestička mi sama navrhla, že mi koupí mé vysněné kalhoty, které jsem si vyhlídla na Arkádách v New Yorkru. Ach, já jí miluju <3 Takže po hodinovém prohlížení v oněch kalhotech jsme zamířily k pokladně a...je to doma! Pak slíbená zastávka u babičky, kde do nás nacpala zase všechno možný. Nějak jsem jí nemohla vysvětlit, že mi svíčková s dvěma knedlíkama bohatě stačila. A to jsem to ještě nedojedla :D.

Jistě, při odjezdu jsme se stavily ještě v DM, kde mi sestřička koupila pudr a deodorant =). Tatínek mi doma dal 1000 KČ, k svátku, protože ho budu mít uprosted tábora. Což, letělo to hned na novou mp4, do které teď vesele nahrávám písničky =o). No a zítra si ještě dopoledne, než vyrazíme, zajdu koupit mikinu, kterou mi ta pani minule nechtěla dát za cenu, kterou jsem měla asi před očima :D

No nic, jdu se pomazlit s Matýskem, dobalit si, dodělat svou novou mp4, pokochat se kalhotama před zrcadlem a...jo, pod perex vám musim ukázat moje VYSNĚNÉ boty. Jsem skromná, stojí jen tisícovku, což neni tak hrozný_! :D. Fajn, loučím se a za měsíc ahoj =o).
ZkráCeNé PuNtíKy... =o)

28. července 2009 v 22:53 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy


  • Takže asi začnu Švédskem? Nebudu to nějak rozepisovat, to bych tu byla bůh ví do kolika. Na to, že jsem se tam netěšila, to dopadlo celkem přijatelně. Sice jsme nikdy nebyla na žádné takové ty výlety, ale tohle mi docela vyhovovalo =o). Byli jsme v aqua parku, v zábavném parku, kde jsem s Týnou šla statečně na druhou největší horskou dráhu v Evropě =). Na to jsem pyšná nejvíc! xP ..pořád jsme někam jezdili. V několika městech - Kodaň, Stockholm...to jsou ta hlavní a pak si nevzpomenu na ostatní města..=o/. Ovšem stejně jsem měla nejradši večery, kdy jsme se (my větší) sešli u televize a kravili jsme =). Byla tam i bezva parta, s kterou mi to pěkně rychle uteklo. Takže? VYVEDENÉ_<3
  • Co potom? Jistě, jistě...přijela mi Táňuš do Prahy, jak už jsme zmiňovala =). Uvědomila jsem si, že je fakt škoda, že se vidíme jen jednou do roka. A letos, jen pár dní, jelikož jsem měla menší problém. Nebudu ho rozepisovat, Táňa ví, o co jde. Ale i tak to byly užasný dny =D. Takový výtlemy? Naše cestování po Praze, zhulenej Harry, naše debaty (občas nám to fakt mlelo). Co teprve společné trávení v koupelně u ní? Ona ví =D. Opravdu jsme se nenudily, to by ani nešlo s ní_<3 Není nad to vyzpovídat se osobě, s kterou se dlouho nevidíte. A o to víc si jí vážim, než kolikrát lidí, které vidim skoro denně <3
  • No a co mám v plánu dál? Dneska jsem byla od 3 do 8 večer venku s Týnou. Co psát k tomu, záchvaty smíchu na denním pořádku, punč, co jsme si koupily chutnal jak ho*vno (s prominutím) :D. A já jí jen tiše remcala, že už chci mít vlastní miminko =D. Jo, ale s timhle otravuju každýho, prostě děti miluju <3. No, zítra za mnou přijede Honza♥ a budem nejspíš u nás ( =D ). Už se na něj těšim, až je to nehezké =D. Ve čtvrtek jdu s Danem do čajovny na šíšu, tak jsem zvědavá =) a v pátek, den ped odjezdem na Oboz jdu nejspíš s Týnou podruhé na Harryho =D. No co, mám ten film ráda..xĐ
Takže, to je asi všechno zkrácené, co jsem chtěla =). Tudíž, užvejte dál prázdniny, já se loučím.

12.0 <KoNve>

28. července 2009 v 21:41 | Madamme PeTiŠta
...jaká to ironie k mému jménu =o/ =oDHugo Toxxx feat. Dara - Proč jsi pro boha na mě tak zlá?

28. července 2009 v 21:34 | Madamme PeTiŠta
...jo, ta písnička je trocuh ulítlá.
Ale s Týnou jsme si jí dneska pouštěly skoro celej den_<3
A to naše zpěvné duo? No comment...proči si na mě tolik zlá?.
...to se ti zdá, všechno se ti zdá..=oP


11.9 LoVe

28. července 2009 v 0:44 | Madamme PeTiŠta


13.9.2009 [od moři k moři_!]

13. července 2009 v 18:40 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy

Čusárna Bambíny ;o)

Tak jo, opět mám naspěch. Za půl hoďky odjíždím. A nečekalo by se u mě, že opětně k moři. Trošku mě to prudí, jsem doma po zaokrouhlení asi dva dny, co jsme přijeli z Itálie a už zase. Tentokrát do Švédska. Na jednu stranu se mi chce, alespoň se doopálím, na druhou stranu ne, protože Švédsko v lásce nemám. A proč ne? To nevim, ale bude to mít jistou spojitost s hokejem_=oD. Vždycky, když s námi hrajou, je to napínavý. Jsou těžký soupeř, nemám je ráda. Nevim ani, jestli se objevim po Švédsku. Přijedu 24 ráno a večer mi má přijet na víkend Táňa (CiNk) =o). Pochybuju, že budeme celej den sedět u PC. To tedy rozhodně v plánu nemáme, máme na práci něco úplně jiného ( :D :D ). Bohužel přijede bez babči. Nevadí. =oD. Víte, hrozně ráda bych se rozepsala. O všem. Třeba o té Itálii, kdy jsem byla pasována na totální blondýnu, o tom, jak jsme pána, co prodával ručníky málem pustila lehnout si k nám na deku, jak jsem dneska sprintovala s morčákem na veterinu, pestože mu nic nebylo. Jak gruntuju s úsilím celý pokoj, aby slečna Tánička nebyla pohoršována. Zlato? Už se na tebe nehorázně těšim, říkala jsem ti to? Jo, zpět k tématu. A navíc?! Odešla mi mp4. Prostě mi sprostě zamávala, uklidila se do šuplete, protože se odmítá zapnout. Jo, zrovna teď, když budu sedět nějakejch 20 hodin v autobuse, obklopená totální nudou. Mobil mi moc asi nevydrží =o/. Nevadí, ošulim sestřeničku =oD. Okey, prostě. Teď nemám moc času. Trochu mi to leze na mozek, už teď mi chybí moje milovaná velká postel >=o(. Ale nedá se nic dělat, prázdniny jsou hold prázdniny. Tak jo, lidičkové =o). Asi budu končit, za chvíli odjíždíme a ještě musim dobalit pár drobností (nebudu zmiňovat, že s sebou táhnu celou skřín - to určitě znáte ;oD). Mám cestovní horečku. No, tak dobrá, užívejte dál poklidně prázdniny, a zase někdy nashledanou =o).Tokio Hotel v novém_! =o)

13. července 2009 v 17:36 | Madamme PeTiŠta |  Her MessaGes
...ani nevim, proč k tomu tenhle článek píši, spíše si to nechávám v sobě. Myslím tim své názory. Ale možná je to jen prostě výpustka, možná chci, aby jste věděli, co na to říkám já?! No, upřímně. TH už pestávám sledovat, nehysterčim po nich, můj pokoj už se taky celkem dost uskromnil, co se týče jejich plakátů a podobně. Vlastně, mám tu asi dva plakáty, hodiny a to je vše_! Ne, pořád je mám jako kapelu ráda, to ne, že bych je najednou začala nenávidět =o). Jen z toho člověk už vyrůstá, řekla bych. Ovšem, ty větzší novinky mi samozřejmě neuniknou. Pořád jsem zvědavá na nové cédéčko, ještě pořád souhlasím s tím, že až budou mít chlapci v plánu přijet do Prahy, vydám se tam s Honzou (který mi to v zápalu romantické chvíle slíbil. A už se z toho nevykroutí xP).

Ale už to prostě není ono, vyrostla jsem (no nevyrostla, ale víte, jak to myslím =oP). A navíc? Stejně už ani nejsou to, co bývalo. Možná se pletu, jak říkám, jsou to mé názory, domněnky. Začínají být nafoukaní, rozmazlení. Jako vlastně každá slavná hvězda. Toť můj pocit...
Ale, co se týče vzhledu...nejdřív se mi to zdálo. No, nic moc? Pořád to podle mě takovýmu Billovi nesluší, Tomovi dredy mi budou chybět, a Géčka jsou naštěstí při starém. Vypasáno? Asi ano.
Ale stejně...pro Toma budu mít vždycky slabost ;oD

↓↓↓

MuSic On The SouNd <3

13. července 2009 v 17:23 | Madamme PeTiŠta
...ouch, zase nějaké nejposlouchanější_<3
..jinak, cascadu mám okoukanou od Táni :)
..od Chantelle tu písničku nemůžu najít v MP3 (kdyby někdo, ozvěte se)
..a Beautiful od Eminema je z Tomového playlistu ;)11.8 PuCca <3

13. července 2009 v 17:13 | Madamme PeTiŠta

Espoir - kapitola třináctá

12. července 2009 v 11:03 | Madamme PeTiŠta
Uplynula pouhá hodina od incidentu v lese. Všichni se rozhodli, že dneska půjdou dříve spát, že jsou celkově unaveni. Erik si právě liboval ve společné sprše. Několikrát si umyl hlavu, dokud si byl zcela jist, že z něj netáhne žádný kouř z venkovního ohně. Omotal ručník kolem pasu, a po cestě do pokoje sušil menším ručníkem vlasy. Tiše našlapoval směrem ke společnému "apartmá", které sdílel s Viktorem.
Spokojeně si broukal neznámou melodii, když se zarazil před dveřmi. Nakrčil obočí, když pohlédl na malý papírek před dveřmi. Rozhlédnul se nenápadně kolem, sehnul se pro něj a jedním prstem ho rozevřel. Písmo nebylo Artura, to by poznal, protože oba psali skoro úplně stejně. Ani Viktora to nebylo. Asi před půl hodinkou seděli ještě všichni dole v kuchyni u stolu, Viktor volal s někým z práce a něco důležitého psal na papír. Erik se zájmem pozoroval jeho rukopis a snažil si zapamatovat jeho efko. Líbilo se mu.

Takže na papírku se psalo, že má přijít dolu. Přesně za pět minut. Buď si z něj někdo chce udělat legraci, nebo to bude prostě něco důležitého, osobního. Zmuchlal papírek v ruce, utáhnul si ručník kolem pasu a seběhl do dolní místnosti. Překvapeně zamrkal, když u stolu seděla děvčata a něčemu se potichu smála. Odkašlal si, trochu zčervenal. Obě k němu vzhlédly, bylo poznat, že patří do Viktorovy rodiny.