Červen 2009

30.6.2009 [hello Italy!]

30. června 2009 v 20:36 | Madamme PeTiŠta
Takže, abych to vše zkrátila a zároveň napsala, co jsem chtěla dneska.
Zhrnu všechny ty dny, co jsem se neozvala. Takže...

Škola v přírodě - užila jsme is jak nejvíce to šlo. Brečeli jsme, smáli jsme se, kravili...prostě tak, jak jsem si vše představovala. Byla poslední a nejlepší!♥
Vysvědčení - jak jsem čekala. Mám jeden trojec, dvě dvojky, jinak samé jedničky. Jsme spokojená, na to že jsem na to kašlala, úspěch!_=oD
Rozlučka - myslim, že tady se moc vyjadřovat nebudu =oD. Sešli jsme se asi kolem půl sedmé a tvrdli v lesoparku do dvanácti asi. Nebudu lhát, alkohol ve mně koloval, a já byla celkem dost v náladě. Ale pořád při smyslech! =oP. A vyprovodit mě šel Honza, který tam dorazil později s klukama. Co bylo s námi dál si radši nechám u sebe_=o). Trochu intimní_=oD

A k dnešku? Mám tak trochu cestovní horečku. Dneska totiž jedeme ve 23:00 do Itálie!♥ Na deset dní. Jak já se těšim na to slunce, moře, nákupy, kluky_xP. Já mám ráda snědé typy, tak co! :D Do hoďky by tu měla pijít Kačka (jede s námi). Bože, musim podá kontrolovat, jestli mám všechno. Hech_xP. Takže přes tu dobu tu nic nebude. Jen, tatínek vymyslel, že budu každý den psát článek na náš nový, rodinný blog - www.konvicky-na-cestach.blog.cz ! Takže tam budu na přijmu a psát společně s Kačkou naše každodenní zážitky ;o). Ok, jdu koukat na pravou blondýnku, než dorazí Káča_=o). Táta zase vyhlásil, že si nemusim zapínat TV, že se stačí kouknout na sebe do zrcadla_PF! Drzej! =oD. Tak já letim a jinak - přeji hezké prázdniny ;o*

↓↓↓
Hádejte, kdo se staral celý den o ségry psa?

11.7 CoNveRs

30. června 2009 v 20:14 | Madamme PeTiŠta
...ty červené? Luxusní <3


From LinkaApelsinka_<3

30. června 2009 v 20:09 | Madamme PeTiŠta
Och, ta slečna dělá neuvěřitelně užasný videa. Všechna jsou tedy na způsob twincestu, ale je to dokonalost. Uplně mi z toho prvního šel mráz po zádech_=o) házim jich sem pár=oP Mimochodem, vůbec nebudeme přikládat váhu na to, že se Tom s Chantelle už líbal, že?! xĐ
Hannah Montana - The movie Soundtrack

29. června 2009 v 9:20 | Madamme PeTiŠta
Házim sem odkaz ke stažení soundtracku =o)
Konečně jsem ho našla taky celej, i když mě to stálo trochu víc úsilí =oD
A já, když něco nemůžu najt, začnu se po chvíli šíleně nervovat xD
Takže, odkaz je nad obrázkem, kdo tu holku rád nemá, tak ať nestahuje.
Mně osobně se její styl zpívání líbí, zvlášť některé písničky =oP


Espoir - kapitola dvanáctá

29. června 2009 v 9:07 | Madamme PeTiŠta
Něco zažbluňkalo a zachrastilo. Erik se leknutím otočil a pohlédl směrem ke studni. Něco se mu nezdálo, ale velice podezříval svou bujnou fantazii a libost v hororových filmech. Zatřepal hlavou a sehnul se pro další klacek. Ne, nebude se už koukat na takové filmy, je pak přece zbytečně vystrašený!
Dalši šustění a tiché hlasy. To budou určitě kluci u ohně.

,,Kdo je tam?" Erik pomalu našlapoval ke studni, když uslyšel tiché špitání od onoho místa. Všude byla tma jak v pytli a on si jen v duchu hlasitě nadával, že si nevzal baterku.
,,Arture?.. hele nedělej si srandu!" Erik uraženě dupnul nohou a nakukoval kde se co mihne. Upřímně měl strach. Na duchy nevěřil, ale nikdy neříkej nikdy, že?
Ozvalo se další žblunknutí a hlasit vypísknutí až Erik povyskočil. Tenhle hlas neznal a i když Artur pískal v jednom kuse, tohle byl zaručeně jinej hlas.
,,Tak kdo tam...ÁÁÁ!!!" Erik vyskočil snad metr do vzduchu a s křikem pustil všechny klacky na zem, když ze studny vynořily dvě bledé hlavy.

11.7 SaD GiRLs

29. června 2009 v 9:06 | Madamme PeTiŠta

Všechno jednou končí...

28. června 2009 v 15:35 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Nemám náladu psát. Sedim, brečim, vzpomínám, poslouchám.
Stýská se mi po nich už teď, nevim, jak se s tim budu srovnávat dál...
Možná napíšu zítra. Ale možná. Máme rozlučku....20.6.2009 [každejch 60 vteřin smutku ztrácíte minutu štěstí]

20. června 2009 v 11:42 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy

...čusárna!

Takže, vezmu to rychle a zkráceně. Dneska odjíždíme se školou na ŠvP ( aneb školu v přírodě). Takže počítejte s tím, že tu celý týden až do neděle nebude nic přibývat. Možná přednastavim články? Ne, to ne, to se mi nějak nechce__=oP Takže já mám cestovní horečku, rvu do mé MEGA tašky poslední zbytky skříně a pečlivě kontroluju svůj poctivě sepsaný seznam věcí_=oDMyslím, že moje zavazadla zaberou dobrou půlku kufru autobusu_xD Ale neřešíme =oD

Jinak nám už oficiálně končí škola. Vlastně včera jsme byli naposledy v naší milované škole. Základní. Poslední hodinu nám udělala celá škola jakoby cestu ped školu a celou dobu nám tleskali, když jsme vycházeli. 9.B celá ubrečená, jen naše 9.A vysmátá. No fakt! Nikdo od nás nebrečel, všichni jsme se museli smát. Protože si možná uvědomujem, že máme ještě poslední týden ped seou, je zbytečné zatím prohánět slzné kanálky. Šetříme na sobotu_=o) Jirka na to Řekl chytře: "každejch 60 vteřin smutku ztrácíte minutu štěstí" _! A je to pravda_;o)

Takže, vy všichni si užijte poslední školní týden, a já doufám, že si na PLNO užiju svůj poslední týden mezi naší devítkou♥ Loučím se s Vámi, za týden nashledanou_;o)

Brian & Justin - I love You

19. června 2009 v 20:54 | Madamme PeTiŠta
OoooOoooÁáááÁááá___=oP
Koukám už na ten seroš nějakej ten pátek a už jsem ho i dokoukala! ♥_♥
Na tuhle chvíli jsem čekala celou dobu a oni jí dají až do poslední řady.
Do poslední řady, před,předposlední dílu_! Arggg__>=o/
Normálně jsem se začala radovat, když mu to řekl. No jo, moc to prožívám_=oD
IN LOVE ↓↓


11.6 BuBbleS

19. června 2009 v 20:49 | Madamme PeTiŠta


Smích__=oDD

18. června 2009 v 20:41 | Madamme PeTiŠta
...říkám vám, že z tohodle jsem brečela smíchy_! =oD
Náhodou jsem na to narazila na youtubku.
To škvrně je naprosto užasný__=oD .....brečim..=oD....smíchy..=oD


2 nové písničky Tokio Hotel_=o)

18. června 2009 v 18:13 | Madamme PeTiŠta
....shoda náhod, že jsem narazila na odkaz =o)Jsou to jenom kousky a dvou. Plus je ten, že je to v angličtině, mám jí radši_xDNo a špatně nezní, uvidíme, co se z toho vyklube_=o) Ovšem ta druhá u mne vede_xPUpřímně, co vim, tak z toho nového CD, co má teď někdy vyjít dělají všichni akci.Že je to prý senzace. Uvidíme =oP...bohužel se mi to tu spiklo, takže jen odkaz, na stránku. Tam jsou ty dva kousky písniček ;o)

ZDE
Jižní Město <3

17. června 2009 v 17:36 | Madamme PeTiŠta |  Her LoVes
...ach ano, nnáš slavná Jižňák, Jih, Jižní Město_<3
Část Prahy 4, aneb taky tomu říkáme obec feťáků (je na tom dost pravdy_=o/ =oD).
Takovej náš milovaná zapadákov, kterejch bych já NIKDY nevymněnila_xĐ
Tady jsem se narodila, tady žiju a doufám, že dlouho žíit :-*
Upřímně, není moc lidí, co by náš Jižňák neznalo. A navíc! Přijede přímo k nám Madonna_=oP
P.S. fotky mám ukradené od Přemečka (spolužák =o*)...takže první? Naše stará, seschlá škola_=oD. Bude se mi stýskat =o/

Espoir - kapitola jedenáctá

17. června 2009 v 17:20 | Madamme PeTiŠta
Po nekonečném Erikově předstírání, jak hrozně mu vadí být s Viktorem na pokoji sám, polevil. Kamarádi z vedlejšího pokoje se zamkli, aby si to Erik zase rychle nerozmyslel. Spolu s Viktorem zamířili do protějších dveří do jejich ložnice. Společně dotáhli tašky dovnitř a Erik se nadšeně rozhlédl. Už předem mu bylo řečeno, že chatky jsou luxusněji vybaveny. Pravda, na nad standart byl zvyklý, ale tohle bylo přímo pohádkové sídlo, s krásným výhledem a ještě s jednou osobou, která tomu dodávala tu nejjasnější jiskru.
Viktor si zase hlasitě pochvaloval velkou dvoulůžkovou postel a velikánská kamenná kamna v rohu místnosti.

"Jak dlouho, že tu budeme?" protnul trapné ticho Erik a sednu si na svojí půlku postele u kamen. Bez diskuzí si na ní hodil svojí tašku, čímž si jí označil. Viktor s protáhlým obličejem sednul na druhou půlku a natáhnul se na záda. Erik o napodobil a hlavou se ocitnul vedle hlavy kamaráda.
"Takový čtyři - pět dní"
"A co že sem jedem tak najednou? Před tím jsme se nijak nedomlouvali" Erik natočil k Vikovi hlavu a zvídavě pozvedl obočí.
"No, vlastně jsem se na tohle místo ptal už dříve. Vlastně ještě před tím, než jsem tě..poznal. Jezdíme sem s kluky každý rok pravidelně, akorát letos to nějak nevyšlo, musel jsem pracovat. Tak jsme mysleli, že nebude problém přehodit termín ,ale už bylo vše rezervováno. Až nakonec odpadla jedna rodina, prý se tam nějak nepohodli, rozvádí se. Tak mi správce ihned volal, že má volné místo. Je to známý. Tím, jak jsem dlouho jezdíme, tak nás už dobře zná, oblíbil si nás a první, komu zavolal jsem byl já. Tak jsem neváhal, nicméně trocha odpočinku na čistém vzduchu nikomu neuškodí" domluvil Viktor a Erik jen souhlasně přikyvoval. Tenhle pobyt může být ještě dost zajímavý.


16.6.2009 [Hannah Montana ?! =oP]

16. června 2009 v 17:16 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Jdu se ozvat jen na rychlovku. Měla jsme tedy v plánu napsat zase delší slohovku, ale teď jaksi nestíhám. Volala mi totiž před chvílí Kačka, ať jdu s ní do kina na Hannu_xP. Tak co, nebudu sedět doma a ten seriál mám ráda_=oD. Jen zkráceně - dneska jsem nebyla ve škole_=oP. Oni jeli někam do pivovaru (no asi jen 7 lidí). Ostatní, v případě jako já, zůstali doma a zevlili =D. Takže jsem jela s mamkou na Arkády vybrat si plavky. A už jsou doma - konečně! Taková fialový s černým páskem + podprsenka. Jsou takový kostičkovaný =oP. A ještě ový krosky (nebo jak se to píše) jsem si koupila =).A co škola? Konečně už mám totálně VŠECHNO za sebou. VŠECHNO! I známky tušim a myslim si, že na to, že jsem to tenhle půl roc flákala, celkem dobré. Čeština - 1, Matika - 2 (jen o kousíček *TIRED*), Chemie - 1, Příroďák - 1, Fyzika - 1, Zemák - 1, Děják - 3 (njn, tam jsem to trošku to no..xĐ), Angličtina - 1, Němčina 2__!! A nestěžuju si, stejně si s timhle můžu už vytřít tak zadnici..=oP. Už abychom jeli na tu ŠVP. Už mě to v tý škole opravdu nebaví_*NO*_Okey, tak já poletim, milá děcka, nebo zase nebudu stíhat, máme sraz v půl šestý před Galaxií ;o). Tak pa


Tereza Kerndlová - Holka jako já

16. června 2009 v 17:04 | Madamme PeTiŠta
No, nazvala bych to tak jako "kýčovitou" písničkou.
Ale mně se docela líbí, pořád si jí poštím a pobrukuju__=oD
Iva je ze mě na prášky, když jí to zpívám ve škole při hodině_xP


Espoir - kapitola desátá

16. června 2009 v 17:02 | Madamme PeTiŠta

Chlapci vzrušeně seděli u stolu v kuchyni a nadšeně se bavili o tom, čeho byl Artur před chvílí svědkem v ložnici.
,,Takže se nebránil, jo?" ujišťoval se Kryštof a poposedl si.
,,Ne!" Artur horečnatě vrtěl hlavou. ,,Tsse... takové finty. Prý mu mám donést vodu a oni mezitím tohle. Alespoň ale pokročili." Kluci jen chytře přikyvovali, ztichli však, když se do místnosti přiřítil Erik. Hodil vražedný pohled po bratranci a se sklenicí mléka se usadil ke stolu.

,,Mlč" odsekl jen, když se Artur už už chtěl ptát, co se dělo.

,,Em... chápu, že jsem přišel nevhod, ale..."

,,No tos teda uhodl." Erik si nervózně zastrčil pramínek vlasů za ucho.
Byl naštvaný a cítil se trapně. Copak je vážně tak naivní? Zdálo se mu, že Vikovi není zas až tak lhostejný. Asi z něj měl jen srandu.
Neměl chuť se z kýmkoli bavit! Jen zalést někam do jeskyně a nevyjít na světlo do konce svého krátkého ubohého života!

MuSiC Is LiFe_<3

13. června 2009 v 20:40 | Madamme PeTiŠta
Moje momentálně nejposlouchanější...

Ta slečna má dobrý styl muziky. Alespoň mně to pro uši naprosto vyhovuje_=oP Tuhle písničku už mám v mobilu taky nějakou tu dobu ,ale nevěnovala jsem jí nějak pozornost. Až teď nedavno, a poslal jsem si jí od Terezky_;o)...<3

Písnička "pro slabé chvilky". Takhle sem jí pro sebe nazvala_=oD. Když jsme hrály s Adél naší shlashovku, přišlo na rozchod, já u toho při tejhle písničce brečela_=oD. A pak, že nejsem citlivá, co? Vůbec_=oD...Hilary mám ráda, a tuhle písničku teď přmo uctívám_<3

No, ten odkaz ↑ je na remix. V originále to zní mnohem lépe, ale to jsem na youtubku nemohla objevit_=o/. Nevadí, tak alespoň, že něco. Vzpomínám, slyšela jsem jí poprvé v Dominu. Nejmenší na ní měli kousek_=o) A pak jsem si jí s nadšeným pištěním poslala od Péťulky_xP

Tuhle už jsem taky sem jednou dávala, Ashley_=o). Nepochopila jsem sice pointu videoklipu (no jo no, jsme blonďatá :D), ale jde mi hlavně o tu písničku_=oD Luxusní_<3

Umí na tuhle písničku někdo tančit líp, než já s Anetkou?__VŮBEC_! :D. Jaký kreace u toho tvoříme, to by vás zřejmě pobavilo_=oP. Mě se nejdív nelíbila, protože Arashe a podobný jemu styly já zrovna nemusim. Ale tak občas se najde vyjímka_;o)

Tak nevim, co dodat sem. Katty a její písničky se mi líbily už od začátku_=o*

Taky stará písnička, ale někomu, jako já to trochu trvá, než to něco objeví_=oD. Ale nevyhledala jsem, jestli k tomu je oficiální klip. No problem, budete si muset vystačit s tímhle_=oD
Britnuška 4ever_xP

...asi zatim vše!

11.5 Budík

13. června 2009 v 20:17 | Madamme PeTiŠta
...nenávidim! xĐ

Espoir - devátá kapitola

13. června 2009 v 20:12 | Madamme PeTiŠta

Ubyly už nejméně dvě hodiny od chvíle, kdy byl Viktor připoután násilím k Erikovi a chvíle od toho, kdy si Viktor pevně uvědomil, že chlapcova přítomnost mu opravdu nedělá nějaké problémy. Naopak, byl uvnitř spokojený, i když to nedával najevo.
Seděli na velké kožené sedačce. Erik se už dobrou půl hodinu snažil zuby pouta oddělit, za pobavené fandění Viktora. Až potom, co si málem vylámal všechny zuby, vzdal to, natáhl se trucovitě pro skleničku džusu a házel vyčítavé pohledy na Kryštofa. Ten se smíchem mával s klíčky od pout před jeho obličejem. Kdykoliv se po něm Erik snažil vystartovat, Viktor ho pohotově stáhnul zpět.

"Potřebuji na záchod" pronesl po chvíli Erik a přísně se otočil na Viktora. Vůbec mu nevadilo, že jsou svázáni tímto způsobem, alespoň mohl mít Viktora hezky na očích. Ale na druhou stranu nechtěl, aby na něm bylo vidět, jak moc mu to vyhovuje, že je vlastně na Viktorovi přes těch pár dnů závislý. Takhle visel jedině na Arturovi a to se znali od mála. A byli to bratranci, tudíž nad tím nebylo nic divného.