Březen 2009

BráCha?? =o*

31. března 2009 v 18:34 | Madamme PeTiŠta |  Her LoVes
No, tak ještě maličkost..mě se ty animky hrozně páčí =o*
Njn, brácha??..jseš štylovej ;o)


zdroy

31.3.2009 [vidíš to letadlo?...to je pták, ty wole! xĐ ]

31. března 2009 v 18:26 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Čusárna, dětičky....

Omlouvám se, že jsem se déle neozvala. Ale měla jsem takové, řekněme blbé chvíle. Tvářila jsem se sice spokojeně, rozdávala usměvy, ale přetvářka. Nějaké komplikace s rodičema. Ale dneska jsem si popovídala s tátou, cítím se lépe a nějak tak silněji. Prý jsem z naší rodiny, jsem silná a všechno zvládnu, když budu chtít. A to mi dalo nějak sebevědomý a já tomu věřim =o).

Od příštího týdne začínám jinak. Omezim internet, zamakám ve škole (i když nevim, celkem se mi daří?! O_o), a budu se víc věnovat holkám ze třídy. Však už máme před sebou pár dní, než se rozloučíme. A začne zase něco nového...chci si vše užít a nestresovat se kvůli známkám a neshodami v rodině. A proto se dá taky něco udělat!!

A co jinak u vás?...dneska jsem dostala z dějáku za 5. Ha! Nepřipravena! >=o/...ale já si to opravím. Jako vždycky, já v to přece věřím a snažim se =oD! Nějak mě to ani nedeptá, abych řekla pravdu. Už tenhle půl rok mě nějak ty špatné známky neberou. Dřív jsem kvůli tomu měla alespoň třeba zkaženej den, kolikrát i brečela, ale poslední dobou vůbec. Naopak, směju se tomu, jak jsem občas blbá =oD...se mnou to jde vážně z kopce xĐ

Včera jsem byla večer u Káči, koukaly jsme asi do devíti na Resident Evil. Pak jsem musela domu, ale nevadí. Takový kraviny, co jsme zase dělaly. Kačka měla strach, jestli spláchla, protože její mamky přítel se netvářil moc příjemně xĐ. Jako koukat s ní na film, to je fakt zážitek. To je furt: a co tam dělá?....a kam šel?....a co se stane teďkon??...=oD. Njn, Káča, možná protohle bych jí nevymněnila. Třeba na ajině, kdy sedíme spolu, jsme už tak zoufalý nudou, že počítáme auta z okna a máme z toho děsnou stranku. My??...prostě nejlepčejší xĐ...A nikdo náš humor nepochopí, že Kačí? ...naše denodenní výtlemy nejdou prostě..=oD..

No, já nějak nemám náladu psát, jen se malinko vypsat z mé aktuální síly. Snad mi to předsevzetí taky vydrží. No, já se jdu pomalu připravit na trénink a pomažu. Tak se mějte hezky ;)MiChaeL JaCkSon =oD

29. března 2009 v 11:33 | Madamme PeTiŠta
...hlásí comeback, tady v Praze bude nějaké představení na jeho písně a maminka mi koupila DvD s živým koncertem =oD. To by člověk nevěřil, já skákala po pokoji radostí, když přede mne hodila to dévédé. Škoda, že už jsou ty koncerty v Anglii vyprodané =o/ ...já bych na něj hrozně ráda šla! =oD....ale tak nevadí, budu si muset postačit s tim Dévkem ;oD Ne, že bych ho teď zrovna neposlouchala, že??....no jo no, hity mého mládí xĐ
10.6 Štěňátka

28. března 2009 v 20:18 | Madamme PeTiŠta
...když už máme tu psí mánii....;oD


27.3.2009 [až vyrostu, pořídim si 3 pejsky! Malej, velkej, malej..]

27. března 2009 v 21:45 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Píšu jen v rychlosti...

Byla nálada, a teď je nějak po náladě. Nebo ne tak úplně. Cítím se tak neutrálně. Jo i ne. Možná jen dnešní večerní večer je nějakej ufňukanej. Povídala jsem si teď asi hodinu s makou a torchu se odreagovala. Zapřísáhla jsem se, že až budu mít vlastní byt, koupim si alespoň tři pejsky. (Viz. článek před tím). Ale já jsem optimista, silnej člověk v citech, já se s tim vyrovnám =o) Je nepříjemné, když je milovaná osoba/domací mazlíček hrozně daleko od Vás, ale furt je ve Vás a...tim se snažim usmívat se a myslet na to dobré. Pořád v nás zůstanou, pořád budou s námi. A ještě něco jsem chtěla napsat...mm..JO! A ty tři pejsky si vážně pořádim! Budou..malej, velkej, malej =oD...přesně tak!

Jinak dneska byl učitelský den, jak jistě víte. Jan Ámos Komentský se narodil, jak nám bylo řečeno rozhlasem. A takže u nás na škole, jako tradičně, obě devítky vyučovali první stupeň. Já, Anetka, Kačka a Martin jsme měli čtvrťáky. Byla to taková pohodovka, kdyby mi ty děti neříkaly Paní učitelko, stokrát se mě neptaly, jaké I/Y se píše ve větě: mraky přeběhly a nezačaly se rvát bičíkama, které měli prý na aerobic xĐ No jo no, ale učitelkou být nechci. Sice ujsem pak odcházela do třídy ověšená prckama, ale má to i své ALE...=oD

No a co psát? Ztra budu spát u Káči, takžer asi žádný články. Dneska byla moje mamina u Kamily (Kačky mamka) na kávě, a dohodly se na té Itálii. Kačka může jet s námi =o). Já už se tak těšim..na všechno. Moře, orgie v našem pokoji večer =oD...ne, špst, provokuju se.

No, ujá budu končit. Tenhle článek je o ničem ,ale pochopte. Moje nálada se taky nedá přirovnat. Peji příjemnou dobrou noc ;o)


Marley a já

27. března 2009 v 20:20 | Madamme PeTiŠta


Tak, děcka. Sestřenka mě vytáhla dneska do kina na komedii. I když komedie jak pro koho. Jmenuje se to Marley a já. Je to hlavně o psovi. Ano, už možná víte...
Koupí si ho jako malýho, katastrofální pejsek. A jde to s nim až do staí, končí to tim, jak ten pejsek pomalu umírá, ohluchne, nemůže chodit, samé dojížďky an veterinu a ve finále už opravdu odejde. A jelikož s Árnýskem je to ještě moc čerstvé, spustila jsem v kině dokonce hysterák. Já?! Kterou nerozbrečel ani Titanic, ani když se TH loučili na podiu (=oD..no já jsem na to pyšná, vzhledem tomu, že kolem mě ty holky chytaly záchvaty breku :D). No, ale zpátky k tomu. Určitě můžu doporučit. I pro slabé lidi, co si rádi pobrečí. Ale ne pro ty, co jsou ve stejné situaci, jako já. Člověk se do toho pak úplně vžije. Já už od půlky filmu věděla, co se bude na konci dít. A přemýšlela jsem, jestli opravdu nemám radši odejít. Vzpomínala jsem na Arnyho, přesně to bylo u nás stejně, jako v tom filmu. Opravdu jsem měla chuť jít pryž z toho sálu. Je to hrozně na psychiku. Ale bylo mi to blbé. Nakonec jsem se vybrečela mamce na rameni doma a jsem v pořádku. Tedy, skoro...dost mě to vzalo. Já myslela, že je to za mnou.

Nejsem žádná hysterka, to ne. Ale ten kdo má pejska, nebo mě, pozná to, nebo už poznal a chápe mě. No, ale jinak hezkej film, to určitě ;o)

10.5 CuTe THiNgS

25. března 2009 v 18:31 | Madamme PeTiŠta

23.3.2009 [bla bla..prostě vykecávka]

23. března 2009 v 18:40 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
ZDRAWIM...
Jsem děsně nervní, takže se pedem omlouvám za pravopisné chyby. Klepou se mi ruce. Prohráváme totiž v hokeji 3:0 nad K.V. !! Bože, Sparta moje milovaná, začíná se nějak flákat! No, klid, já přehodim na jiné téma, nebo tu vybuchnu. KLID! Otázkou, jak se vede, nebudu zatěžovat. Stejně ty moje žblepty čte pár konkrétních osob, pravidelných komentátorů =o). Ale i za to jsem ráda!♥
Tak, začnu asi včerejškem. Nebo předvčerejškem?...Před! Byli jsme téměr celý den u sestřenky na oslavě. Malá Verunka měla 11. Provokace! Dostala povlečení, co jsem si přála já k Vánocům. Neustále za mnou lítala a prozpěvovala mi do ucha, že má MÉ vysněné povlečení. Ale tak zůstala jsem klidná, utěšovala mě má starší sestřenka, Martina =oD. Myslela jsem, že se tam zase unudim k smrti, ale tentokrát ne. Vlezly jsme si s Marťou do pokoje, koukaly na DvD a já si psala na ICQ. Jsme nějak zjistily, že jsme asi opravdu sestřenky, páč máme stejné myšlení občas. No, ještě blond hlavu a modré oči, ale to už je vedlejší, že?? =oD. A včera jsme byli za rodinkou v Plzni. Tam taky v pohodě. Mám to tam strašně ráda. Strejda mě furt obdivně prohlížel, babička, jak jsem zase strašně vyrostla a teta, že nemůžu být s mou postavou "ala špageta", jak to nezvala, tátova. Zdrželi jsme se tam asi 5 hodin, neustále se o něčem diskutovalo. Když se náhodně téma usídlilo u homosexuálu, oživla jsem a všem jsem to hezky vysvětlila, jak je to přirozené a podobně =oD. Nikdo nic nenamítal. A asi věděli proč! =oD. A dneska zase škola. Já nevim, poslední dobou se mi to zdá pohodovka. Sice někdy usínám na lavici, nebýt Ivy, vytuhla bych úplně =oD. Ale známky, všechno v pohodě. Angličtináka mi dneska řekla, že u mě čekala mnohem lepší výsledek z písemky. Jsem se lekla, co jsem dostala, ale nakonec za 2. Nevim, co zase hysterčila, prý u mě čekala prostě lepší výkon, prý jsem měla asi blbej den. Musela jsem se smát =oD. A na odpoledku jsem se vykašlala. Zavolala jsem mamce, že mám rýmu a stejně bych na těláku dřepěla v zadu s holkama a povídala si, nebo spala. Jako vždy! =oD ...tak mě nakonec nechala doma, v pohodě....! Kurňa, prohráváme 5:1 !! Ne, klideček :D. No, já budu končit. Můžu jen dodat, že jsem pak k večeru byla ještě s Honzou v krámě a venku =o). On prej, že doufá, že půjdem spolu na Tokio Hotel, až tu budou =oD. On je sice nenávidí, ale prý mi to slíbil =oD. Jsme se o tom nějak minule bavili, jak jsem do nich byla s Káčou maniak xĐ. No, bude to hodně vtipný. Honza dvoumetrovej tam a já takovej prcek. Prej abych něco viděla...milej =oD. Ale já o mám stejně ráda, moc hodnej na mě, moc rozmazluje =oD.

Ach, ještě abych nezapomněla. Adél včera udělala našemu Viktorovi "vizitku", tak jsem nezůstala s Erikem pozadu. Krásní kluci a jen naši =oD....

••► Viktor Littner
••► Erik Mathew

No, to už by mohlo stačit, já poletim děcka zlaté =o) Přeji dobrou noc.


Espoir - kapitola druhá

23. března 2009 v 18:13 | Madamme PeTiŠta
Chlapec se rozhlížel po obrovském hlavním nádraží a seděl na svém cestovním batohu. Cestování rád neměl. A už vůbec ne, pokud cestoval sám. Nebyl si ani jistý, že vystoupil na správném nádraží!
Konečně se mu ulevilo, když uviděl na eskalátoru bandu asi čtyř kluků, mezi nima jeho bratranec Artur.

,,No konečně!" vypískl úlevně, chytl bágl a hnal se ke klukům.

,,Promiň Eriku, chytli jsme dopravní zácpu, tak jsme si museli trochu zajet.Kdyby na to Viktor tak nešlápl, byli bychom tu později." usmál se omluvně Artur a ukázal na vysokého mladíka za sebou. Díval se na Erika s krajním nezájmem a hned uhl pohledem a díval se raději všude kolem, ale chlapec z něj nespustil oči. Líbil se mu, to nemohl popřít. Viktor působil zvláštně ,ale dosti zamlkle už od pohledu. Jako někdo, komu musíte koutky úst natáhnout na skřipec, než by se smál.

10.4 PlaCky

23. března 2009 v 18:12 | Madamme PeTiŠta

20.3.2009 [zavřít mě na balkoně?..pohoda!] :D

20. března 2009 v 21:50 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy

Čest děcka...
Jdu se hlásit narychlo, protože už mám totálně přesezený zadek. Kroutim se tu jak červ. Musim si dát pohov, naložit se do vany a těšit se na RE3. Případně se omlouvám za pravopisné chyby, mě to poslední dobou nějak vypadává ty písmenka. Potvory malý! =oD Tak já nějak shrnu dnešní den. Ve škole pohoda. Dneska jsem měla vůbec nějakej dobrej den. Psali jsme z angličtiny, tam myslim, že by to mohlo být za 1. Čeština, též 1, pak jsem dobrovolně psala matiku. Chyběla jsem dva týdnu, takže mi to odpustila, ale nakonec jsem se přihlásila, že to taky zkusim, a myslim, že to nedopadlo nejhůř. Nanejvýš dvojka si myslím. A pak jsem byla nečekaně zkoušená z příroďáku, tak jsem to dala za 2. Chybělo malinko, mohlo by být za jedna. Ach, ale nevadí...Týně jsem ukradla růžovou palestinu, tak jsem spokojena =oD. Jsem hrozná čorka, bacha na mě xĐ. Po škole jsem se hnala k babině pro peníze, které jsem pak musela pedat mamině. Kupodivu jsem se u babi nějak nenudila. Uvařila mi čaj, navalila kapesnýma a sladkostma. Povídaly jsme si o tom, jaká jsem byla, jako mimimo - uřvaná, jakmile nebylo po mém =oD. No, což je i dodnej, to mi zůstalo =oD. Nehezká vlastnost, to tedy jo, ale já za to nemůžu. Jsem rozmazlené dítě. A to NEJSEM jedináček *ROFL*. No, a když jsem přijela, volala mi Miška, ať jdu ven. Byla jsem s ní asi od 6 do 8. Koupily jsme si Big Shock, nebo jak se to jmenuje =oD, brambůrky a cíga u číňanky. Mišky mamina nebyla doma, takže jsme to zakotvily u ní. Já jí vypila celou plechovku toho drinku, Míša zase sežrala celej pytlík těch chipsů. Pak jsme se zavřely na balkóně, že půjdem na jedno, jenže Míše akorát volala mamka a v tej rychlosti vběhla do pokoje a zavřela mě na balkoně. Asi si to neuvědomila, nebo já nevim. Tak jsem tam stála jen v tričku, cigárem v ruce a klepala se jak ratlík. Naštěstí klábosila jen pět minut, takže v pohodě =oD. No, půjdu se naložit do té vany, a pustit si RE3. Taková pohádka na dobrou noc =oD.

10.3 SweeT FoOd

20. března 2009 v 21:23 | Madamme PeTiŠta
...ty jsou nemálo cutovní =o)


ProStě MiLuJu <3

20. března 2009 v 21:08 | Madamme PeTiŠta |  Her LoVes

RESIDENT EVIL

Já vim, jsme hrozná, cpu to sem už nejméně po sté, pořád dokola. A moje oblíbenost vstoupá až do nemožných výššin =oD. Včera jsem konečně zkoukla dvojku. Povim vám tedy, že nic moc, jednička je lepší, tak jsem si jí pustila hned po tej dvojce znova. Už asi po třetí. Ono na tom asi vážně něco bude, když se říká, že první díly jsou fakt nejlepší. Ještě skvělé, když se mi o tom dneska v noci zdálo, že??...utíkala jsem před zombíkama, ale bavilo mě to =oD Asi už nejsem z toho normální, dneska jsem si stáhla trojku, je jasné, na co budu před spaním spát ;oD

♥MILUJU TO♥

XXX

19.2.2009 [ blah..blah..blah..]

19. března 2009 v 18:18 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Zdrawim saláti....

Pro začátek. Mám hodně dobrou náladu, takže si jí jen tak nenechám zkazit. Ani nevim prostě proč. Sedim tu, poslouchám sountrack z Let´s Dance, myslim na víkend a na prázdky. Konečně mamka poslala přihlášky na tábor, kam pojedu teď o Velikonocích. Já už se na ty svoje kočeny moc těšim. Na Léňu, Mišku, Elišku. Hrozný střeva všechny tyhle =oD. A ještě do Švédska, kam pojede jen pár vybraných z tábora =o). Tak jsem na to zvědavá, letos se jede poprvé. Jede asi jen 40 dětí a pár vedoucích + praktikantů. No, a taky myslim na Itálii. Jsem ráda, že tam jedu s Káčou, sama byc tam umřela nudou. Táta mi dneska ukazoval, jak bude vypadat naše chatka. Budem mít s Káčou vlastní pokoj =oD...já nechci vidět ty noci. Echech.....! Bože, už aby to bylo!
O víkendu máme hrozné objíždění po známých a babičkách. A v sobotu má malá Verunka (moje sestřenka) narozeniny, takže jí pojedem popřát. To zas bude jídla a já se pozvracim =oD. ned potom jedeme k známým. Oni mají malou holčičku čerstvou, tak jí mamina byla vybrat šaty jako dáreček, když se na ní jedem podívat. Ještě že Kubovi už je 16, tak se tam nebudu nudit =o). No a v neděli jedem do Plzně za babičkou. Tam to mám stejně nejradši. Uvaří mi čaj, a klábosíme všichni několik hodin. On je strejda hroznej řečník a všechno zajímavě vypráví. Vydržela bych ho poslouchat i několik hodin. A já po kom jsem tak ukecaná. No dobře, po mamině asi taky =oD
Ve škole je taky samá pohoda. Předevčírem jsem dostala jedničku ze zemáku, dějáku a angličtiny, dneska z Němčiny a jsem samá spokojenost. Prostě dobrá nálada, všechno tmavé, černé se ve mě najednou ztratilo. Budu se ještě muset kouknout na ty testy na internetu, nějaký si udělat a pak mi tatínek stáhnul Resident Evil2!!!!!!!! Ach, já už se na to těšim, chtěla bych být zombie =oD..ne, to zase přeháním. Ok, já tedy budu končit, stejně melu amé bláboly, což nikoho nezajímá =oD....tak se mějte hezky, přeji hezký zbytek čtvrtka ;o)

1.7 CollorFull

19. března 2009 v 18:06 | Madamme PeTiŠta

Thirteen - Sountrack

18. března 2009 v 17:30 | Madamme PeTiŠta
...mě se tam líbila hrozně jedna písnička. Ta první, jak jí sem dávám.
Tak jsem se po ní zkoušela podívat na youtubku.
A hle! Vyhledalo mi to celej soundtrack, tak sem dávám pár vybraných ;o)

The Equaliser
10.2 SPARTA <3

18. března 2009 v 17:22 | Madamme PeTiŠta
...prostě naše Sparta ♥

10.1 GuitarS

17. března 2009 v 17:58 | Madamme PeTiŠta
...nevidim Gibsonku =o/ =oD

The Veronicas - 4ever

17. března 2009 v 17:48 | Madamme PeTiŠta
...hodně stará písnička =o)
Já jí mám staženou už asi tři roky, celkem úspěch =oD
Ale mě se ta písnička zatraceně líbí ;o)
.....snad jen poznamenat, ať si jí poslechnete sami ;)
16.3.2009 [nevim, co furt psát :D]

16. března 2009 v 18:48 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy
Zdrawim všechny žijící...

Jdu se ozvat hrozně na rychlo, protože za půl oďky vyrážim ven. Jo, chodim ven večer, protože to mám radši, nevim proč. Za tmy, v klídku. Nebo se půjdu naprdelit ke Káče, jako včera =oD. Nalákala mě k sobě do osmi asi. Musela jsem jí nabarvit hlavu, koukaly jsme na Jetix :D a klábosily jsme. Typické, až na ten její svinčík v kuchyni, musela jsem se jí vyhýbat :D

Jina dneska pohoda den. To je zase změna vstávat v sedm ráno. Pff..., že už bych zase hodila nějakou tu angnu, či chřipku? =oD..ne, žertuji, to už bych asi doma nevydržela. Umřela bych nudou. Stejně byl dneska pohodovej den. Samej supl, nebo jsme byli na počítačích, kde jsme si dělaly s Káčou, Míšou a Ivou nějakej test o sexu. Tedy Kačeně jsme ho dávaly :D. Super, když se mě ptala, jak dopadla, s úsměvem jsem jí oznámila, že ráda šu*ká s krowim :D. Chytila nehoráznej výtlem a já už jsem fakt nechápa.a A to mi celý týden nemoci chybělo. Opět jsem se zase nasmála, jako nikdy, fakt....

No a taky jsem měla fotící náladu a fotila jsem ve třídě všechno možné. Chudák Iva, byla ze mě na prášky. No, to on je asi keždej, kdo vedle mě sedí =oD....no, nebudu se nějak rozepisovat, ono stejně není nějak extra o čem. A kdybych se měla rozepisovat, byli by jste tu ještě zítra =oD.

No, já přeji hezký, poklidný večer ;o)