Únor 2009

28.2.2009 [vycuclá, jak po bitvě]

28. února 2009 v 17:10 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy


To se zase někdo štílově fotil :D

...no ,ale abych nezdržovala! Doufám, že jste se nějak extra nezalekli, protože ty moje držky by občas přivedly jednoho do hrobu =oD. Vidíte ten vychtralý výraz? To odpovídá za vše *ROFL*....dost už k fotce, nebo se začmárám, lezu si sama sobě na nervy, nehoráznym způsobem =oD!Dneska vás neobšťastnim. Žádný článek nebude, jsem vycuclá po návtěve babičky. Tří hodiny jsem babičce zkuhrala, jak mě k smrti bolí noha, že opravdu nemám hlad, aŤ do mě necpe furt něco, a že ty holubi venku, co jsem jim tak ochotně naházela rohlík jsou celkem zábavný =oD. Nejen, že jsem si poslechla, jak jsem zase zhubla, ale taky jsem se dozvěděla, že se ze mě stává dospělý člověk a měla bych se podle toho začít chovat. A to jsem jí omylem řekla jen to, že jsem si zapomněla ped její návštěvou uklidit pokojík. No, nenaštve to? :D. Ale což, já budu ještě hodně dlouho dítětem. Zatim nějak extra dospět opravdu nehodlám. Jak sama babi říká, na to mám času dost.Asi hodinu jsme si prohlížely fotky, které babička konečně přetřídila, a já se nestačila divit, jakej sem byla skřet malej. Vlasy ulízlé, ofinu ala kastrol a takový ten dětský bezzubý úsměv *ROFL*. Musela jsem si jendu vzít tajně pod mikinu, protože se s ní hodlám chlubit mamince, a vyčst jí, jak mě špatně vyrobila. Jenže dneska se vrací až kolem půlnoci, což budu dávno spát, zapomenu na to, takže z toho dočista vyvázne. Proklít!Bolí mě noha, je mi blbě od žaludku a bolí mě ruka po očkování děložnío čípku. Jsme chudák, lituju se a nikdo mě neposlouchá. Morče spí, pejska už 11 dní nemám a tatnek je zažraný do nějaké hry, kde po něm chtěj výkupné. Jak ironické. Alespoň, že s těm plyšákům se můžu vyzpovídat :D.Štve mě, že ty prázdniny utekly tak rychle. Zítra zase budu muset oprášit učebnice, vymetat pavučiny a na něco se kouknout. Vůbec se mi ta představa nelíbí. Alespoň dobrý pocit, že jsem z tématu druhé světové války dostala za jedna! :D ....z matiky taky a z němčiny nejspíš též. To je úspěch, první za půl roku snad :D...ne, dobře, to ze sebe dělám zase debila. Mám jich tam pár nasbíráno. Kdybych minule učitelce neřekla, že jsme si na horách uvařili k večeři papuška, jistě bych měla o pětku z něminy méně! =oD ...ona mě prostě nemá ráda, a všímají si toho všichni >=o/...štve mě to, ale já se stejně dokážu dorozumívat rukama *ROFL* ......No, já budu končit, Buď se teď naložim rozmazleně do vany, nebo půjdu někoho splašit, ať se jde se mnou projít. Ještě nevim. Tak užívejte zbytek soboty ;) ....servus!

1.2 ŘeTěZák

27. února 2009 v 18:09 | Madamme PeTiŠta
Jméno: PeTiŠka/Péťule/Pétina
Přezdívky: Phéďa, Heroslav, Mecky, Prcek, Romeo^^
Narozeniny: 23.10.
Znamení: Váha (někde štír)
Škola: základní škola Květnového Vátězství = 4ever! ;D
Město: Praha <3
Délka vlasů: Trochu pod ramena.
Barva vlasů: přírodně světlounce blonďatá :) momentálně platinovka, s tmavě hnědě podbarvenými vlasy a ofinou xĐ
Barva očí: modrozelená. Hodně podle ročního období.
Výška: 160/1 > teď si nejsme přesně jistá :D
Jizvy: malinká na podbříšku (po kýle) a na koleni (njn, nemehlo :D)
Brýle: nemám (čemuž se divím - jsme slepá, jak patrona :D)
Piercing: v pupíku
Tetování: zatim žádné, ale chtěla bych na zápětí ;)
Pravák nebo levák: pravák


9.4 CoNdoMs xĐ

27. února 2009 v 17:16 | Madamme PeTiŠta


VtiPy O BloNdýNkáCh *TIRED* :D

26. února 2009 v 17:43 | Madamme PeTiŠta
Blondýnka stojí u brány parku a čte si tabulku VSTUP JEN SE PSEM NA VODÍTKU.
Zamyslí se a pak přemýšlí: "Nějaký špagát bych našla, ale kde seženu psa?"

Dvě blondýny hledají v lese vánoční stromeček.
Asi po 2 hodinovém a usilovném hledání: "Tak co našla si ho??"
"Ne" "Tak víš co?? Vezmem nějakej bez ozdob."

Stojí dvě kamarádky blondýny na mostě a baví se spolu: "Ty, hele co myslíš,
že je pod námi za řeku?" a ta druhá: "No to bude buď Vltava, Labe nebo Olše."
Po chvíli přemýšlení jedna vykřikne: "Tak víš co? Já tam skočím a to člověk
pozná v jaký je řece ne?" Obě blondýny jen souhlasí. Jak tedy dořekne tak učiní.
Druhá blondýna čeká nahoře... čeká... .čeká 10minut, 20minut, 1hodinu
... V tom se někdo sápe z příkopu a blondýna poznává svou kamarádku
.... vyleze celá od krve, polámaná a křičí: "Ty krááááávo. Dálnice na Brno!!!"


1.4 DouBle Pics

26. února 2009 v 17:40 | Madamme PeTiŠta


TwiNceSt RuLeZz *ROFL* aneb, bláznovo dítě už vyspělo :D

26. února 2009 v 17:32 | Madamme PeTiŠta |  Her LoVes
...doba nebreč! :D Fakt, že jo...xĐ ....ale Twincest? Jedině rulezz....sice už to není tak aktuální, ale třeba někdy si vzpomenu na naše doby..kdo si tim se mnou asi nejvíc prošel...jo..Táňa! A já to na ní s klidem prásknu :D...naše SmS nekomentuju radši! :D....a ještě Péťa, ale tak s tou už nejsem nějak v kontaktu. Takže asi Táňa mi jediná potvrdí moje stavy :D..jak jsem jí posílala každé twc video a byla z toho paf! Ještě že je to za mnou, ale že těch videí mám v oblíbených požehaně O_o...no, já dodnes tvrdim, že jsou teplý a vyjížděj po sobě. Dost! Musim z toho vyrůst...:D Tady pár mojich starých oblíbených videjek...hlavně od o0Nephilim0o < má nejlepčejší ;)
24.2.2009 [DeŁuXe BloNde] xĐ

24. února 2009 v 18:34 | Madamme PeTiŠta |  Her DiaRy

...takže vše zase vypíšu v bodech ;)

  • Čím začít? Možná prvostním šokem, který jsem včera způsobila.Byla jsem u Týny. Asi dopoledne jsem u ní zazvonila a šly jsme koupit barvu na hlavu. Blonďatou, až platinovku. Koupily jsme si longra v KFC a šly jsme pomalu zase k Týnuš. Hlavu mi napatlala, a když jsem sundala ručník, byla jsem v šoku, zároveň nadšená. JSEM BLONDÝNA ÚPLNÁ! :D mám to skorem stejné, jako Týňule. Jsme dvě luxusní blondýny, veď?? :D Sice doma moc nesouhlasili, hlavně taky proto, že se jejich dítě neoptalo a prostě přišlo s kanárkem na hlavě. S mamkou to nejdřív málem seklo a táta mi vlasy vraždí pohledem. No, nevadí, oni se s tím smíří, já tomu věřím.
  • Včera na dnešek u mě spala Káča. Potřebovaly jsme si popovídat. Obě jsme měly takovou ponurou náladu. Asi dvě hodiny jsme seděly v pokojíku a povídaly si s mojí mamkou. Ty záchvaty smíchu, co jsme chytaly?...prej: budeš muset hold omezit cigarety, chlast a brambůrky....no ale o ty brambůrky mi ani nejde....jde, Kačko, jde a ty to moc dobře víš :D. A šly jsme kupodivu spát brzo. Asi v jednu v noci. Byly jsme hrozně unavení. To budem ožná tím, že jsme před tím dělaly kamasutru s veverkou *ROFL*..ne, já mlčim.
  • Odpoledne jsme se nějak vykolíbaly z bytu, protože se stavil Roman s Pavlem a šli jsme všichni koukat na film ke Káče.Mimochodem, Kačka mi hlavu pochválila a kluci taky přikyvovali, že sluší...*HAPPY*..no to zas jen ty rodiče no...:D


Lady Gaga - Big girl

24. února 2009 v 17:43 | Madamme PeTiŠta
...jakože dobrá písnička ;) No, prostě Lady Gaga, borec! :D
nemám co bych dodala, musela bych se opakovat.9.3 Teddy Bears

24. února 2009 v 17:25 | Madamme PeTiŠta

Oznámení!!!

22. února 2009 v 19:21 | Madamme PeTiŠta |  Her MessaGes
Důležité oznámení! Víte, přemýšlela jsem nad tím, k čemu je vlastně spřátelování blogů. Víte, nemám moc ráda lidi, co přijdou, napíšou akorát: hezký, krásný a bla bla. Já mám ráda blogy a hlavně majitele se kterýma si teba čas od času povídám. Řešim s nimi své problémy a podobně. Takže jsem se rozhodla, že ty blogy, co mám ráda si hodim do oblíbených. Ty, který pro mě něco znamenají. Už tam mám Táňuš a GuGluGi. Ještě bych si tam ráda hodila Bang, Verounku a Sanny. Takže holky, já káča pitomá jsem si smazala seznam. Mohly by jste mi sem psnout adresu vaší prosím?...děkuju moc :-* A ti ostatní, těm se omlouvám, ale prostě si s nimi asi nemám co říct.


203.gif

New moon - coming soon

22. února 2009 v 19:12 | Madamme PeTiŠta
...je docela dosti možné, že už jsem ty videa na blog dávala. takže se přpadně omlouvám. No nic méně, těšim se na to, jak dítě na lízátko. Domluvila jsem se s Anetkou, že na to půjdem spolu hned na premiéru :D. Už aby to vyšlo do ČR <39.2 DiaRy

22. února 2009 v 19:06 | Madamme PeTiŠta

Coreo Alex

20. února 2009 v 21:19 | Madamme PeTiŠta
.....hezká choreografie^^, na písničku od TH - Forgotten Children. A mě se líbí ten chlapík. Jako jak tančí. Podobně tančí aj Michal, co ho máme na balet^^ Nejlepčí v 0:27 vteřině, jak tam střihá tu otočku. K něčemu takovému se nás snaží Michal taky dokopat :D. A v 0:49, jak tam vyskočí, tak to jsem dělala na baletním vystoupení při Domiňáckém výročí taky :D..akorát s rozeběhem :D No, i když bych s klidem řekla, že náš Michal by byl lepčí, tak taky dobré, líbí se mi to :)

Náš smajlík s Týnou: aa


Jééé! Já našla další jeho videa :) On hrozně hezky tancuje, och! ♥


Britney Spears - Overprotected♥

20. února 2009 v 20:48 | Madamme PeTiŠta
...já si jí dneska přeposlala od Týny^^! A poslouchám jí dokola a dokola. A miluju jí čim dál víc a čim dál víc *ROFL*! Já za to nemůžu, že trpim lehce Britneymánií..xĐ


In LoVe BoYs <3

20. února 2009 v 20:41 | Madamme PeTiŠta |  Her LoVes
Och! Na DA jsem hledala nějaké obrázky chlapců^^. Mě se líbí hrozn ti emo klučíni. Tedy, někteří, že. Já jsem tedy byla vždycky na hopery, ale tihle jsou fakt luxusní. Dala bych si říct^^
No, kochejte se mnou <3

X

X

Dýchat, hlavně dýchat....♥

Jinak ta hledaná Britney :D

19. února 2009 v 17:23 | Madamme PeTiŠta
....jo, vlastně jsem chtěla původně sem hodit další Britney :D
Tady je...! *MILOVAT*

Britney Spears - I'm A Slave 4 U


Britney Spears x_X ...ne! :D

19. února 2009 v 17:10 | Madamme PeTiŠta |  Her MessaGes
*ROFL* ??
Ne, to už je vskutku zoufalé :D
Hledala jsem na youtubku další písničky od Britney.
Ale řekněte mi, kde už nejsou TH? Že je najdu aj pod zadáním Britney?
Zoufalost už tohlencto...xĐ
Jakože jsme je s Týnou dneska vůbec nepomlouvaly :D
9.1 DoGs

19. února 2009 v 17:00 | Madamme PeTiŠta
...mám takové malé podezření, že po tom, co Árnýsek v pondělí odešel do nebíčka,mi teď sesílá ze zhora samé příjemnosti:). Navíc mi přijde, všechno moc ironické. Když jsem byla zkoušená u tabule na Fyziku, holky si šeptaly, že vypadám ze strany, jak pejsek. Natož přijdu domu, pustim si televizi a DvD Simpsnovi a ten díl je o psech. Ach jo, nedá se nic dělat. Život jde dál, ale já už nepláču, já už jen s úsměvem vzpomínám:). Mimochodem, tenhlu první pejsek, vypadá přesně jako Árný za mlada ;)

9.0 CiGaReTteS

18. února 2009 v 15:25 | Madamme PeTiŠta

HiTy MéHo MláDí :D

18. února 2009 v 15:15 | Madamme PeTiŠta
Jaj, to jsou písničky, jak za mého mládí *ROFL*!
Ne, opravdu to není můj styl hudny *LoL*, ale musela jsem to sem dát. Na tom 10-tém výročí Domina jsme měli téma Showbussines. A tancovali jsme na staré hitovky :D. Na Jacksona, Na Marylin Monroe, Na Charlstona a na Elvise...xĐ A tady vám házím dvě nejlepčí štajlovky :D
Musim říct, že jsme měli všichni vátlemy, jak prase *ROFL*

Marilyn Monroe - I Wanna Be Loved By You

Babičko, nauč mě charleston