Leden 2009

31.1.2009 [jsem nemocná, ale je mi fajně]

31. ledna 2009 v 21:32 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her DiaRy

Zdarec...

Tak a máme tu zase sobotní večer. Řeknu vám, už se těšim zase na letní prázdniny. Tušim, že budou nějak koncem února. Mmm..jo! A celý týden. Asi se začun po večerech modlit ,aby to rychle utíkalo, protože vidina toho, že pozítří je zase škola, mi moc dobře tedy nedělá.

Jinak jsem pěkně nachcípaná. Mám rýmu, prskám jak o život. Neustále musim utírat obrazovku od počítače, jak je popšíkaná. Ještě vedu kašel a občasné škrábání v krku. Ble! V noci jsem nemohla ani spát. Probudila jsem se s hlavou na druhé straně postele, neustále jsem se dusila a smrkala. Jak já nenávidim nemoce. A taky jsem měla ráno teplotu. Skvělé!

Ale i tak jsme šli s taťkou odpoledne k babině. Sešla se tam skorem celá rodina a já s Marťou a Verčou (sestřenky) jsme dostaly všichni po dvou stovkách za výzo. Všichni tři vyznamenání. No nejsme my rodina? :D a babička může být pyšná.

Pak mi volala Kačka, jestli u ní nechcu spát. Jenže v tomhle stavu se mi opravdu nechtělo. Tak jsem šla alespoň a dvě hoďky do osmi ven. Asi do půl osmé jsme byly u Kačky, kdy jsem jí držela pevně nos, aby si mohla nadechnout a odlehli jí uši. Pokud chápete. A ona se furt bála, že si prorve ušní bubínky :D. Takový záchvaty smíchu jsme dlouho neměly :D. Ještě teď se musim smát. Upozorňovala jsem jí, ať se hlavně při tom tlačení neposere :D. Magor. Pak jsme koukaly na různé profily na lide.cz. A že to byly taky slušné hlody. Nejlepší: "ježiš to je kretén" , "ježiš to je dilina"...:D:D. Pak nám volala Miška s Terkou a šly jsme ven. Kačka mi strčila mentolovou cigaretu, že mi to prý uvolní nos. No, trochu to pomohlo. Ale jen maličko. Pak dorazil Honza♥ a Krpina, tak jsme byli všichni u Kačky baráku na lavičkách, povídali si a podobně.

Kdžy jsem dorazila domu, prohlásila jsem, že mi je blbě, otec mi oznámil, ať se mu opovážim řct v pondělí, že mi je blivno. Že prej půjdu do školy, i kdybych umírala. Milé. No co. Jsme ráda, že jsem byla venku mezi milovanými. Oni byli stejně taky nechcípaný. Všichni! :D My si to vždycky tak hezky pedáváme po celé třídě :D. Ale tak je to vždycky a pak se učitelé diví, že ve třídě je pět a půl žáka. Jsme kolektiv, my se prostě nezapřem :D Jeden za všechny, všichni az jednoho.
Nevymněnila bych je

No, já si jdu uděla kotel horkého čaje a půjdu si lehnout a číst. Nebo poslouchat písničky, protože mamina mi koupila zvela nové sluchátka. Konečně! :D A jeěště si hodlám stáhnout nějaké schémata na mobil. Našla jsem dobrou stránku. Vlevo si zadáte typ svého mobilu, nahoru s čím by ste motiv chtěli a můžete stahovat. Ale můžete tam najít i tapety, hry a podobně. TADY je ta stránka, kdyby měl někdo zájem. No a já končím. Přeji hezkou dobrou noc <3

1.5 CollorFull

31. ledna 2009 v 21:14 | __♥PeTiŠta♥__

Miley Cyrus - The Climb♥

31. ledna 2009 v 21:08 | __♥PeTiŠta♥__
Krásná písnička :-*
Mám chuť u ní začít brečet, jenže já nebrečim.Opravdu nejsem ten typ *ROFL*
Po tom, co mi jí Kačka rvala do hlavy non stop, se mi zalíbila.
Jsme zvědavá na ten film.


Potter Puppet Pals in "The Mysterious Ticking Noise"

30. ledna 2009 v 20:41 | __♥PeTiŠta♥__
Jsem vám ještě zapomněla sem hodit video. A zítra bych na to jistě zapomněla. No, staré video, dávala jsem ho i na svůj starý blog, ale nepřestane mě to bavit. Taková hrozná ptákovina :D kravina prostě. To is zase někdo hrál na malé děti. No, pravda. I důcodci jsou duší stále malé děti, které nemají nikdy dost ;) :D.....pozorujte:
30.1.2009 [nachcípaná]

30. ledna 2009 v 20:38 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her DiaRy
Čusárna...

A dneska se asi hodně rozepíšu. Mám toho tolik na jazyce, že se mi z toho až plete. No dobe, abych nepeháněla, tolik toho zase neni. Abyc zase mocně nepřeháněla. Protože já stejně do minuty zase polovinu zapomenu. Ehm. Tak kde bych začala? Možná na začátku, že? :D fajn!

Chtěla jsem se vás řečnicky zeptat => co výzo? Já jsem spokojená. 4 dvojky. Na polovinu devátý třídy jsem na sebe pyšná *YEAH*. Tím se nevytahuji. Jen si zvyšuji své ego :D! Dostala jsem od tatínka litr. A to jsem chtěla jen na oběd stovku. Hodnej :D! No a šla jsem se ségrou nakupovat. Ona, že něco potřebuje ne malýho. Jo, asi to bude kluk, což mě štve. Mám nutkání kupovat malé, růžové věci. No co, bude prostě vypadat jak malej teplouš *ROFL*. Ne, dělám si srandu. Nakonec jsem to koupila já za své a koupila jsem takové modré dupačky a ještě takové tričíčko. Ono je to uplně ňuňavé, jak je to miniaturní. A jestli to ve finále bude vážně holka, tak toho prcka nechám přeoperovat. Ať pozná, jak má milou tetičku. Prej se bude jmenovat Luboš. Ou jééÉéé.

Od maminky jsem zase dostala svolení a šla jsem s nimi na tranvestit show. Pokud nevíte co to, tak to jsou chlapský, co se převlíknou za ženskou a dělaj různé scény a podobně. Mamka se s nima zná. S tim jednim Liborem (hrát aj tu profesorku v kameňáku), s tim je hodně dobrá kámoška. A ještě David, kterej si ze mě střílel typem: kolik ti je? A jestli vim, jak ho vzít do ruky :D. Jestli chápete, co myslel :D. No jo no, teplouš. Ale je v pohodě. ekl, že jsem roztomilá a užasná :D. Řeknu vám, oni jsou to hezcí chlapi. Všichni teploušové jsou hezký! To je děsné! GR!

No a pak tam přišel Honza♥. Nejdřív jsem jako čuměla, co tu dělá a pak jsem vystřelila za nim. Vysvětlil mi, že tu má mamku a že jemu a bráchovi (Dominik) napsala, ať přijdou taky. A domluvili jsme se s Honzou, že půjdem příští měsíc spolu. Hodnej brááška :-* :D! Já jsem ho tam celou dobu objímala a umačkávala. A on jak je dvoumetrovej, tak to muselo vypadat vtipně. Ségra s nějakou svojí kámoškou usoudila, že spolu vypadáme naprosto roztomile *TIRED* :D

A k dnešku? Vyhrabala jsem se z postele poměrně brzo. Šla si uvařit šaj a vzít něco na krk, protože mě tam zase něco nemilosrdně škrábe. Bacily protivní! Šla jsem si do krámu pro nějký jogurt a pití a potkala jsem holky od nás ze třídy. Takže jsem v roztrhaných teplákách a hroznýma botama byla s nima chvíli venku. No co no, šla jsem jen do krámu, tak jsem si nebrala nic extra :D. A jinak jsem byla doma se sestřičkou a starala se o ní. Ona si furt stěžuje, jak potřebuje opečovávat a to je teprve ve třetím měsíci. Zabít :D. A zítra jedu k jednej babi ukázat výzo. Prý když bude dobré, půjdem nakupovat hadříky. Áááá :D:D. A pak jdeme s rodinou zase k druhej babině. Ta naštěstí bydl hned za námi v baráku *UF*. Budou tam i sestřenky, tak to snad nebude tak příšerně zabité. Doufejme. No, já se půjdu osprchnout a asi pomalu lézt do postele. A poslouchat dokola jendu užasnou písničku. Fajn, podělim se s vámi o ní. Je to od
The Veronicas - Hook Me Up. Moc hezká písnička. No tak já se loučím ;) peji hezký víkend.Resident Evil 5 ◄3

30. ledna 2009 v 18:50 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her LoVes
To můj milý tatínek mě už od malinka vychovával takhle brutálně, co se týče her. Všechny holčičky si hrály s panenkami, běhaly venku, hrály si na princezny a já s tátou seděla v kavárně a hrála brutální střílečky (táta dříve vlastnil vlastní internetovou kavárnu). Dokonce jsem ho i porážela. Počítám, že mi mohlo být tak sedm. A vůbec mi nevadilo, že všude tekla krev, nebo jim v klidu uletěla hlava kamsi do neznáma *ROFL*. Miluju střílečky, jako hry a krváky. Dneska si táta stáhnul na X-box takovou jednu a mě to hrozně chytlo. Zabíjejí se tam zombíci. Sice se nám to nepovedlo, ale dřepěli jsme nad tím asi dvě hodiny. Asi jsem se do toho moc vžívala, protože mě táta musel jednou posadit zpátky do křesla, jak sem v tom byla zažraná, až jsem vstávala :D. No, o tej hře najdete něco pod perexem. Ale....MILUJU JÍ♥


Drabble od SyHy <3

30. ledna 2009 v 14:27 | __♥PeTiŠta♥__
Krátké, ale přesto skvěle vymyšlené =o) Skládám před Syhy poklonu. Dost mě to pobavilo. Tedy to druhé s Alanem :D a první moc romanticky duševní. Ale krásný. No, můžete se pokochat též. Ona ta holka má talent. *OBDIV*

ZVÍŘÁTKO

,,Ničím Bernardovi nepotřebný majetek!" Zavýskal Alan do telefonu.
Filip smíchy vyprskl.
,,Cože?!"
,,Ten sadista mně nasadil pouta - že mě pustí, až udělám prasátko! Nevěděl jsem, jestli mám chrochtat, nebo předvádět válení v bahně, tak jsem udělal oboje. Není moje vina, že ta lampička byla moc blízko. Rozválel jsem ji!"
Filip byl podezřele ztichlý.
,,Filipe?" Pípnul Alan.
,,Musím končit!" Rozloučil se nadšeně Filip. ,,Chci se zbavit matčina oblíbeného hrnečku! Postavím ho k posteli a z Matěje udělám slona!" Zavěsil.

Alan zašvitořil a rozvášněně skočil Bernardovi kolem krku.
Bernard sahající po poutech nenápadně posunul z Borůvčina dosahu drahou egyptskou vázu ...


Zac & Corbin - The Boys Are Back

30. ledna 2009 v 14:15 | __♥PeTiŠta♥__
○○○Miluju tu písničku○○○
○○○Víc v podání těhlech dvou, než US5 :D○○○
○○○Naše hymna s Dominiškou - The boys are back○○○


KoMu Víc ZáViDět? xĐ [Billovi, nebo Edwardovi? :D]

28. ledna 2009 v 19:42 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her MessaGes
Och, psolední článek a už fakt vypadnu. Ale když člověk hledá pod tématem Twilight, najde plno zajímavostí. A teď komu více závidět? Kdybych byla zcela upřímná. Billa už jsem viděla. Ale vidět Robertovi (Edwardovi)? Já bych asi umřela *ROFL*! A tEď se mi dosvědčilo, že Bill je gay, protože na něj čum, jak na boží dar. Však on to taky je ;D Ech..moc melu. Jdu spát. Dobrou *MUCK*

Ale stejně mě nejvíc štve, že jsem na to koukala ve dvě hodiny ráno a Edwarda nezahlédla *GR*


[Já Si NeMoHla PoMoC] xĐ

28. ledna 2009 v 19:32 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her LoVes
Chtěla jsem už skončit s přidáváním článků, ale ještě jeden musim hodit.
Před chvílí jsem vyrabovala ze skříně CD pár pařmenů a dala si ho stranou. Kouknu se na něj před spaním, ať mám zítra hned rozesmátější ráno :D! Už jsem to viděla několikrát. A stejně z toho nepřestanu mít záchvaty smchu. Trailer a pod perex házim mé oblínebé části :DI <3 it

28. ledna 2009 v 19:17 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her LoVes
Tohle pochopí asi jen AdéLLka

28.1.2009 [bla..bla..bla]

28. ledna 2009 v 19:05 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her DiaRy
Zdrawim

Dneska moc slohovky nebude, protože ani neni o čem bych mohla psát
Dneska jsem se dala do hlubokého přemýšlení. No opravdulaugh.gif laugh image by soonisnever! Přemýšlela jsem zase nad školou. Na jakou se budu hlásit. Já už mám vlastně tři vybrané- Gymnázium Opatov, a dvě hotelovky. Všude berou na průměrcm5_yay.gif image by Salisko, takže se nemusím stresovat příjímačkama.
A když se dostanu na gympl, slíbil táta, že pojedeme do EgyptaPhotobucket - Video and Image Hosting To je můj sen
Jinak dneska jsem byla s Míšulkou (Krpčou) na Chodově. Byla si koupit barvu na hlavu a podprdu. Jenže Mša má poněkud větší rozměry, takže jsme lítaly po centru asi hodinu, než si vybrala. Asi trochu jsem jí lezla na nervy, když jsem se jí smála, jaký má "pamelovky" . Pak jsme šly na zastávku, kde byly nějaké tři divné slečny ve věku asi 13 let. Já nic proti mladším nemá, ale ty jejich nenápdné pomluvy a neustálé otáčení na nás mi lezly dost na nervy! Ale co, pak jsme si z nich stejně dělaly s Miškou srandu.


No a zítra konečně to vysvědčení, jak furt dokola poslední dobou zmiňuji to víte, když mám dobré tušení, jsem v tomhle hrozná. Všichni hodlají zatáhnou první čtyři hodiny, protože se píše matika. Ještě že tuhle látku jakž takž umím. Ale pro jednu věc jsem nehorázně naštvaná. Když jsem si chtěla dneska objednat lístky na Pussycat Dolls, zjistila jsem, že už jsou do posledního kousku papíru vyprodanécry-10.gif image by Salisko! A já na ně chtěla tolik jít. No, mám uklidnění. Ještě tu přijedou HSM! To mi snad bude stačit. A už nebudu váhat a lístky koupim hned, jak to půjde. A bude mi totálně jedno, jestli na to budu mít, nebo nebudu http://emo-hannah.blog.cz/ No tak já končím.
Přeji přjemné strávení středečnho večera


8.3 SponKy

28. ledna 2009 v 14:50 | __♥PeTiŠta♥__

8.2 Ipod

28. ledna 2009 v 14:49 | __♥PeTiŠta♥__

1.4 PiXeLs

28. ledna 2009 v 11:20 | __♥PeTiŠta♥__

1.3 PiXeLs

27. ledna 2009 v 17:10 | __♥PeTiŠta♥__
PINK::D or :-Dpacckoruna
MINI:90.gif image by Saliskosikeiratemplates@hotmail.com
VELKÝ SMAJLÍCI:cm5_yay.gif image by Saliskosick-1.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vamplaugh-1.gif laugh picture by sadistic_vampthyes-1.gif image by Salisko
MALÝ SMAJLÍCI:laugh.gif laugh image by soonisneverCreati-ve5-1.gif image by Salisko
ZVÍŘATA:259400
MUSIC:music
ČINNOST:740
RUCE:i_0716.gif image by Lowinkai_0714.gif image by Salisko2m2esdl.gif image by Lowinka!969!

27.1.2009 [no school, no tedium]

27. ledna 2009 v 17:08 | __♥PeTiŠta♥__ |  Her DiaRy
ZrdaWim2m2esdl.gif image by Lowinka

Na začátek chci upozornit, že mám chuť sem přidávat pixelkywhoa.gif image by Enidta
Takže to tu bude možná patrně barevné, nevadíPhotobucket - Video and Image Hosting

Tak je úterý, to by jeden neřekl. Pozítří vysvědčení, to by jstet aky beze mě nevěděli, že? Já se docela těším upřímně. Sice jsem naše seznámila s faktem, že mají doma intelektuála, co přinese domu vyznamenání, ale stejně pro ten dobrý pocit jistoty! To mě ovšem dorazil táta.

Táta:oni mají přijet ty tokio hotel letos opět, že?
: no něco na tom asi bude, proč se ptáš?
Táta: měli by jezdit každým půlrokem
: proč myslíš?
Táta: vždy, když maj přijet, máš na pololetí vyznamenání.
: jim napiš, že tvá dcera je bez nich totálně zoufalá a vypatlaná
Táta: to oni už vědí...

Ech, mám to ale upřímného tatínka, že? A v sobotu se budu muset jet pochlubit babičce, která si nepřála, abych jí prozradila mé půlroční výsledky. Schválně jsem na ní hrála, aby si moc nelibovala. Říkala, že mi udělá za odměnu palačinky a když to bude slušné vysvědčení, půjde mi něco koupit na sebe. Jako oblečení ona babička ví prostě jak na měthwow.gif image by Salisko

Och, dneska už mě zase všichni chtěli vytáhnout ven. Marně. Už mi začíná ta zima lozit na nervyexclamation
Včera jsem tvrdla s Kačkou a s Romanem do sedmi venku a stačilo mi! To mě ještě pemlouvali, abych byla venku déle, že mi klidně pujčí bundu, mikinu a já nevim co ještě všechno.

A o sobotě ani nemluvím. Jedinci, co ví, tak vílaugh.gif laugh image by soonisnever Ale musíme někdy zopakovat!
No já pofrčím na trénink. No tedy ještě ne, ale vyvenčit psa, připravit si věci, to taky zabere čas. Ztra njedu do školy, páč třída jede do nějaké elektrárny. Tak jsme se s Týnou dohodly, že zůstaneme v Praze, prospíme se a pak nějak až vstanem, půjdem ven Opravdu, k čemu mi do budoucna bude dobrý, že znám elektrárnu zevnitř

No, tak já se loučím, přeji hezký zbytek úterného dne!969!
↓Že já už se do tej nálady dostávám↓ :D:D


50 cent - Get Up♥

27. ledna 2009 v 14:54 | __♥PeTiŠta♥__
Ach, můj nejoblíbenější rapper <3
O víkendu jsem koukala na T-music. A najendou čumim, on má novej klip i písničku.
Hrozně mě chytla, líbila se mi, takže jsem vystřelila a rychle si jí stáhla^^
No já vim, že většinou z lidí, co mi sem chodí nemá rádo Hip Hop, tak se omlouvám :D


1.4 CollorFull

27. ledna 2009 v 14:45 | __♥PeTiŠta♥__